Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Základní příjem - zrušit peníze, ekonomiku a parlament je silná káva

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Přednášky

více na stránce ...
Časté otázky/Přednášky
---8.4.2011---

Ordinační hodiny

od 14.4.2011 přibude čtvrtek pro objednání se do Ordinace v Hotelu Kalač. Informace, jak se do ordinace dostat, jsou na stránce Kontakty
--- 29.3.2011 ---


Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty

DOKUMENT
Heavy Watergate / Válka o studenou fúzi

--- 3.3.2011 ---


DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---


AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---


DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"Základní příjem

Základní příjem - zrušit peníze, ekonomiku a parlament je silná káva


V minulém článku o penězích jsem byl dost v rozohněné náladě a jednoznačně jsem chtěl peníze, banky a finanční ekonomiku zrušit.


Prostě jsem chtěl zkoncovat jednou pro vždy s touhle dobře promyšlenou pyramidou, která jenom chudé, rodiny, střední vrstvu a důchodce nestoudně okrádá, zatím co ostatní se nehorázně pakujou a vymýšlejí jenom další triky, jak tento stav udržet a nás rozdělit.

Horních pár procent, nevím přesně kolik, velmi těží z faktu, že si navzájem nevěříme, závidíme si a ubližujeme, a velmi rádi podléháme strachu, který šíří v médiích.

Základní příjem, je velmi promyšlená a dobře zdokumentovaná myšlenka, která by nás mohla osvobodit a konečně nám přinést skutečnou svobodu.

Základní myšlenka je v tom, že máme ústavou zajištěny základní práva, která nám umožnují svobodně žít, vyjadřovat se, pracovat a vytvářet hodnoty. Základní právo každého z nás, je mít důstojný život, mít kde bydlet, mít co jíst, mít možnost se vzdělávat, atd. Dalo by se to srovnat s dobou, kdy osvobodili otroky a každý dostal právo mít svou půdu, aby byl soběstačný a mohl se uživit. Dneska máme také nárok mít svou půdu, ale v podobě základního příjmu. A to né jen pro nynější pracující střední vrstvu, která sice pracuje, ale jen pro účely obživy a základního zajištění, ale také pro mladé, kteří právě vstupují do života, jsou plní ideálů a nápadů, jak a co kde vylepšit a zvelebit a samozřejmě také pro naše starší lidi, kteří nám přinášejí zkušenosti a hodnoty zralých lidí.

Základní příjem neumím zcela přesně vypočítat a stanovit, protože nemám k dispozici statistické údaje naší vlády, ale zhruba by mohl odpovídat třem čtvrtinám dnešního průměrného platu. Tento základní příjem by musel dostat každý člověk, jako základní příjem pro přežití, bez jakýchkoli podmínek. Máš právo na život, máš právo na základní příjem.

Znamenalo by to navýšení příjmu pro mladé, chudé, rodiny s dětmi, důchodce a rapidní snížení příjmu horní skupině obyvatel, která akumuluje největší část.

Samozřejmě to přináší otázku: "A kdo by pak ještě pracoval ??" Položte si ruku na srdce a sami sobě si odpovězte, opravdu by jste již nikdy nepracovali ?

V Německu na toto téma základního příjmu byl proveden průzkum. 80% lidí řeklo, že by pracovalo. 13% dodalo že by si chvilku odpočali, ale také by pak pracovali. 20% dodalo, že by pracovalo na častéčné úvazky a nebo by pracovalo na jiné práci, kterou považují za prospěšnější. Přineslo by to nové možnosti v kultuře, v rozvoji umění a dovedností. Umožnilo by to skutečnou kreativitu práce a zcela jiný přístup k zaměstnání a možnostem. Jednoduše by lidi nechtěli pracovat na něčem, co nepovažují za správné, důležité a prospěšné jim samým, což je revoluce v přínosu práce pro nás všechny. Takže 80% dotázaných lidí, otevřeně řeklo, že by dále pracovalo a že si bez práce život představit nedovedou, ale druhým dechem asi 60% z nich podotklo, že ostatním nevěří, a že by už nikdo nepracoval. Je to skutečný paradox, téměř všichni víme, že pracovat chceme, samozřejmě dle našeho uvážení, co je prospěšné a co není, ale nevěříme druhým.

Dalším důležitým faktem je přirozený a logický trend mizejících pracovních míst. Za posledních 100 let naše prababičky, pradědečkové, babičky a dědečkové otcové a matky, i my samotní jsme budovali, pracovali a dřeli, abychom jednoho dne již nemuseli. Tato doba právě přišla. Na všech úrovních práce máme výkonné a velmi sofistikované stroje, které tento stav nevyhnutelně přinášejí a my se snažíme naopak uměle pracovní místa tvořit. Každý manažer ve firmě se snaží práci zjednodušit zrychlit a zefektivnit a logicky tím pracovní místa obsazují stroje, které pracují levněji, rychleji a efektivněji, než lidé. Nesnažme se tento vývoj potlačovat, ale vužijme jej pro naši osobní svobodu.

Nynější stav díky ekonomické pyramidě - nemáme možnost žít svobodně, musíme svoje děti a mladé připravovat na krutý osud reality, ve které ubývají pracovní místa a musí se tedy čím dál tím intenzivněji učit, jak si ostřit lokty. My sami pracujeme, jen abychom pokryli základní potřeby pro přežití, ale nevytváříme žádné sociální a duchovní hodnoty. Uměle vytváříme pracovní místa, mnohdy to znamená nehumánní podmínky a téměř žádný výdělek. Přerostlá byrokracie, přibývá čím dál více úředníků a tím logicky pravidel, omezení, formulářů atd. Politika politikaří a vymýšlí, jak nás oblbnout a okrást, ale nedělá nic pro lidi.

Díky základnímu příjmu, bychom uviděli i v politice lidi, kteří chtějí opravdu pracovat pro skutečné hodnoty a né pro peníze. Dnešní politici jsou v parlamentu jen pro to. Když bude potřeba i já se budu ochotně spolupodílet na tvorbě demokracie a politiky pro lidi, pouze za základní příjem bez nároků na další výhody a úplatky.

Je ovšem důležité říci, že nyní, abychom tyto myšlenky prosadili, musíme vzít politiku do vlastních rukou a nechat lidi rozhodovat prostřednictvím referenda, alespoň do doby, než budou potřebné změny k prosazení základního příjmu provedeny. Pak bude téměř jisté, že do politiky se dnešní politici již nepohrnou :-)

Níže Vám přikládám odkaz na dokumentární film, který vznikl v Německu. Tento dokument podrobně analyzuje myšlenku základního příjmu. Vyjadřují se pozitivně i ekonomové a někteří politici, ale především lidi.

Musel jsem se místy pořádně zasmát a uznat, že i Němci mají v sobě něco Českého a že my máme něco Německého. Jsou velmi precizní a myšlenku velmi odborně, eticky, politicky i ekonomicky zpracovali. O základním příjmu probíhá v Německu velká diskuze a lidi pomalu přiznávají že je to již nevyhnutelná změna.

Ostatně naše národy byly v minulosti vždy hodně blízko a někdy hodně daleko, ale dnes je čas zamést starou špínu a uznat, že jsme si již hodně podobní. Sám pocházím z česko-německé rodiny a moc dobře vím, jak jí ubližovali během posledních 100 let Němci i Češi a ani jedni víc, nebo méně.

Z dokumentárního filmu dobře pochopíte, že se nejedná o formu komunismu. Právo na majetek zůstává. Motivační složka pro vyšší výdělky samozřejmě také. Důležité je, že tok financí se výrazně změní především u horního 1% obyvatel, které jej akumulují. Základní příjem nesmí být čímkoli podmíněný, tak jako právo na život a svobodu. Základní příjem se samozřejmě také týká dětí.

článek: Základní příjem
autor: Jana Suchánková, Petr Suchánek
datum: 12.04.2011


dokumentární film - "Základní příjem"

Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články