Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Vyléčené nemoci, vyléčené bolesti - témata energie, lékaři, nemoci, nádor a metastáze

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Přednášky

více na stránce ...
Časté otázky/Přednášky
---8.4.2011---

Ordinační hodiny

od 14.4.2011 přibude čtvrtek pro objednání se do Ordinace v Hotelu Kalač. Informace, jak se do ordinace dostat, jsou na stránce Kontakty
--- 29.3.2011 ---


Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty

DOKUMENT
Heavy Watergate / Válka o studenou fúzi

--- 3.3.2011 ---


DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---


AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---


DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---


Vyléčené nemoci a bolesti

- pomohla jsem vyléčit mnohem více různých nemocí a bolestí, ale všechny nejsem schopna registrovat a zde napsat.

Neváhejte mě oslovit s jakýmkoli zdravotním problémem, i když se zde o něm nepíše.


Diskuze na Doktorce

Někteří si dali za cíl špinit cokoli, co je alternativní, nebo blízké "čarodějnictví". "Čarodějnictvím" to ovšem nazývají Ti, kteří o Biotronice neví nic a nikdy asi vědet nebudou.

Pokud můžete, nepříspívejte. Osobně se od diskuze na doktorce zcela distancuji a absolutně nechápu pár nadšenců, kteří tam píšou. Cokoliv napíšete, obrátí se jen ve prospěch anonymů, kteří si nevidí do huby a ani neví, kde by ještě mohli škodit a pomlouvat. Pouze šíří zlo a velmi je baví lidi vyprovokovat. Aby jste je mohli pochopit, museli by jste být zhnuseni životem, nevědět si rady s problémy a být v osobním životě absolutně na dně.

Sejít na jejich úroveň nehodlám a raději jen sleduji, jak je štve, že se tam s nimi nedohaduji a musí si tam povídat sami se sebou :-)

VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

Vyléčené nemoci, vyléčené bolesti

Témata: nemoci, bolesti, energie, lékaři, nádor a metastáze

Nerovnováha energie

Není důležité, o jakou nemoc se jedná, či jak ji nazýváme. Každá nemoc souvisí s nerovnováhou energií v těle a to jak fyzické, tak i duševní. Jedná se o podobný princip, jako u GNM - Germánské Nové Medicíny, s tím rozdílem, že mohu chybějící energie doplnit a v těle vyrovnat.

Chcete-li ovšem přímo názvy nemocí, které jsem pomohla tělu vyléčit či výrazně zmírnit, budu tomu věnovat následující řádky.

Vyléčené nemoci, vyléčené bolesti

- pomohla jsem vyléčit

bolest hlavy - migrény, nedoléčené rány, bolesti různých druhů, různé záněty např: Crohnova choroba, Bechtěrevův syndrom, nedoléčenou boreliózu, zhoubný i nezhoubný nádor, vysoký tlak, cholesterol, a mnoho dalších nemocí.

Zlepšené nemoci

- pomohla jsem zlepšit stav, nebo výrazně zmírnila projevy nemoci. Lékaři pak mohli snižovat dávky léků, což obvykle u podobných nemocí neprobíhá a naopak se časem dávky léčiv stále navyšují, či mění za silnější, nebo již žádné léky neexistují.

cukrovka, artróza, skolióza, astma, exém, lupénka, různé alergie, zhoršující se funkce ledvin (zlepšení jejich funkčnosti a odvrácení nutnosti dialýz a transplantace), meniérova choroba, epilepsie, srdeční arytmie a další.

- jako příklad uvádím cukrovku, kde přibližně po páté návštěvě dochází k hypoglykemiím a je nutné znovu na základě vyšetření přehodnotit dávky léků, nebo v pokročilém stádiu cukrovky, inzulínu.

Cukrovka

- tento fenomén chci popsat trochu subjektivně podle svých pocitů a toho, co se dovídám od pacientů.

Člověk s prvními náznaky problémů u orgánů jako slinivka, ledviny, štítná žláza apod. se dostaví k lékaři. Ten nasadí léky, které ze začátku mají doplňovat sníženou tvorbu látek (např. u slinivky inzulínu). Bohužel postupem času, a to ve většině případů, se začnou tyto léky navyšovat, až časem léky přestanou stačit a např. u cukrovky si pacient bude muset inzulín vpravovat do těla injekcemi. U jiných orgánů může dojít až na operaci a transplantaci. V podstatě šlo o proces, kdy si slinivka začala zvykat na úlevu a nemusela se tolik namáhat. Časem se dávky zvyšovaly a ona se vlastně nemusela nějak extra namáhat. Tak pomaličku a plíživě se slinivka ukládá k zimnímu spánku a vůbec nic ji nemotivuje, aby se nějak snažila. Mozek usoudí, že produkce slinivky není třeba a že ji nemusí zbytečně zásobovat nějakou energií či vzruchy. Když ovšem budu na slinivku a člověka působit, začne se znovu probouzet, protože tělo o ní začne opět jevit zájem. A tak většinou po pátem působení, milá slinivka začne produkovat více inzulínu a ve spojení s léky, které také odbourávají cukry, se velmi rychle stane, že pacient má časté hypoglikémie.

Nádor a metastáze

- příběh nádoru je trošku odlišný, protože se spíše jedná o dlouhodobý a skrytý problém, ale v samotné podstatě vzniku úplně stejný, jako u všech ostatních nemocí.

V našem těle již od narození kolují buňky, které se chtějí nekontrolovaně množit. Naše imunita ovšem má prostředky, jak včas tyto buňky zachytit a rozložit je. Tak se to děje X let, aniž bychom o tom věděli. V průběhu života (tedy převážně v dospělosti) na nás začne útočit mnoho negativních vlivů, které nám rovnováhu energie a imunity v těle narušují krátkodobě, ale i dlouhodobě. Všechny ani nelze vyjmenovat, ale základní jsou tyto - nekvalitní jídlo a pití, všudypřítomná chemie, málo čistého vzduchu a pohybu, příliš práce, povinností, pravidel, zodpovědnosti, strašení lidí, málo radostí, volného času a také absence víry. Vše dohromady tvoří nebezbečný koktejl, který výrazně narušuje rovnoměrný tok energií v našem těle. Naše imunita se pomalu stává nedostatkovým zbožím, protože musí pracovat a hlídat neustále všechny části těla. Je jen otázkou času a náhody, která část těla nebude pod kontrolou imunity, a kde a kdy se začnou naše neposlušné (nádorové) buňky nekontrolovaně množit. Nádor někdy pozvolna, někdy velmi rychle roste a člověk se o něm dozví, až když náhodou lékaří objeví v krvi vyšší hladinu Onkomarkrů, na rentgenu či CT, nebo jej k lékaři dovedou bolesti, kde nádor již tlačí, nebo u preventivní prohlídky. Nechci se nějak dotknout lékařů, vážím si jejich práce a moc dobře vím, že byli, jsou a budou lidem potřební. O tom také ještě budu psát v následujícím odstavci níže. Ovšem v dnešní době většina lékařů na člověka podvědomě tlačí. "Musíme okamžitě nasadit léčbu" (ve většině případů ozařování a chemoterapie, někdy kombinované s operací). Člověk je vystrašen smrtí a přiveden do časové tísně, aby co nejrychleji mohli začít s léčbou. Tehdy začne na člověka útočit ještě větší pohroma a to boj o samotný holý život. Slabší povahy nebo lidé s více narušenou duševní a tělesnou rovnováhou energií, nemusí tento tlak ustát a boj o život předem vzdají. Ti silnější podstoupí drastickou léčbu. Lidé zázrakem přežijí zničení vlastní imunity, ale je téměř jisté, že nádor v těle opět bude růst. Pomalu obnovující se imunita, která v těle delší čas chybí, nedokáže zabránit rychlejšímu nebo hromadnému růstu nádorů (metastáze). Proto se metastáze nejčastěji tvoří až po chemoterapii. Velmi malé procento lidí si samo dokáže imunitu rychle obnovit a přivést tělo k celkové rovnováze mysli a energie, aby se nádor do pěti let znovu neobjevil.

Léčím-li lidi s nádory, většinou se jedná o doplňování energie pro posilování jejich imunity, aby chemoterapie imunitu nezničila úplně. Většinou tato působení provází bolesti, jak se lidově říká "Bolí mě celý člověk". Jen málo lidí se přijde léčit dříve, než lékaři nasadí chemoterapii, ozařování či provedou operaci. A v poslední době, stále více přibývá lidí, kteří přicházejí po dvou či třech návratech nádoru a lékaři je dále léčit odmítají. Samozřejmě je na uvážení každého člověka, zda-li se bude léčit jen u mě, nebo bude léčbu kombinovat s lékaři, nebo jestli využije jiné alternativní léčby, nebo se nebude léčit vůbec. Je to rozhodnutí pouze na dané osobě a nikdo jiný nemá právo do jeho vůle zasahovat. Naopak, chci lidi informovat, že existuje alternativa, aby se nemuseli rozhodovat jednostranně a pod tlakem.

GNM - Germánská Nová Medicína

Prosba k lékařům: Nepodceňujte prosím, psychologický problém s rakovinou a více spolupracujte s psychology, které většinou máte hned vedle. Stále častěji se potvrzuje, že nádor je jen špičkou ledovce (následek rakoviny), který se klasická medicína snaží všemožně ničit a odstraňovat.

GNM - Germánská Nová Medicína, vědecky prokazuje, že rakovina je psychosomatické onemocnění a její forma léčení je nesrovnatelně úspěšnější.

Za tento objev a tyto slova, se musel její objevitel Dr. Ryke Geerd Hamer určitou dobu skrývat před vězením, pak i pobýt ve vězení, než bylo soudně nařízeno jeho výzkum ověřit.

Spolupráce s lékaři

- chci důrazně upozornit, že nikdy nedoporučuji pacientům nespolupracovat s lékaři a naopak je žádám, o vyžádání si nových vyšetření a pravidelných kontrol.
  • Nejen proto, aby měl pacient zpětnou vazbu, jestli se jeho stav zlepšuje.
  • Také, aby mohli lékaři snížit dávky léků, jako u nemocí, kde se stav zlepší, ale nevyléčí zcela, cukrovka apod.
  • Spolupráce lékaře a biotronika mohou pomoci člověku komplexněji.
  • Jisté věci biotronika nevyřeší, odstranění slepého střeva, ortopedické operace, transplantace zcela nefunkčních orgánů, oddělení siamských dvojčat, a spousty dalších úkonů.
  • Pro výborné diagnostické metody, CT, Magnetická rezonance, apod.
  • Pro výborné lékaře, kteří se stále řídí svým nejlepším vědomím a svědomím a ctí Hypokratovu přísahu.
  • A protože ctím, souhlasím a chci pokračovat v poslání mého otce, který také spolupracoval s mnoha lékaři

Jak předávám energii - fotografie
Meniérová choroba: Lokální působení na závratě a hučení v uchuMeniérová choroba: Srovnávání energetických center (čakry)Degenerativní epilepsie: Srovnávání energetických center (čakry)

Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články