Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Smysl života - spokojený život, víra v boha - víra v dobré činy.

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Jsem věřící a věřím v dobré činy, věřím v energii, věřím v biotroniku, věřím v boha.

Mám spokojený život a nalezla jsem svůj smysl života.

Ze srdce Vám přeji stejný, nebo podobný život.

Ráda bych podotkla, že nepatřím a nikdy patřit nechci, mezi fanatiky, nebo pokrytce, kteří se schovávají za Bibli, či pravidelné docházení do kostela.

Pro víru není bezpodmínečně nutné pravidelně chodit do kostela, či ke zpovědi.

Nelíbí se mi přesvědčení, že při zpovědi bude lidem odpuštěno.
Není to pravda a nikdy to takto fungovat nebude.
- poslechněte si záznam, kde hovoří Raymond Moody

V prvé řadě musí požádat o odpuštění Ti, kteří křivdili a následně bude záležet na těch, co jim bylo křivděno, jestli opravdu odpustí.


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"Smysl Života - Spokojený Život

Víra v dobré činy, víra v boha

Spokojený život

- vše co činíme, nebo nečiníme, jednou se nám vrátí. Pokud přihlížíme zlu, zlo podporujeme. Pokud činíme jen dobro, vytváříme zlo. Každý by si mněl najít rovnováhu. Ti, jenž činí jen dobro se diví, že k sobě přitahují zlo. Je to tím, že nejsou v rovnováze.

Víra v dobré činy

Jsou lidé, kteří nevidí důsledky svých činnů a bloudí v nespokojenosti. Tyto lidi společně charakterizuje jejich stálá vnitřní otázka: Proč zrovna Já ? Přitom stačí přestat se litovat, ohlédnout se do minulosti a vzpomenout si na křivdy, které jsme činili druhým. Sama jsem si tímto obdobím prošla - naštěstí jsem cestu našla. Vyhledávají mně Ti, kteří sami činí dobro a mým prostřednictvím jim je pomáháno v tomto nekonečném a vysilujícím boji. I Těm, kteří zatím neměli příležitost konat mnoho dobrého, ráda dodám sílu a energii do těžkých začátků.

Víra v boha

- poslechla jsem si na rádiu příběh, který mě zahřál u srdce. O to více, když jsem se dozvěděla, že tento příběh prožil vědec. Doc.Ing.Miloslav Král, CSc

Tento pán, jak sám říká, téměř celý svůj život, vědou existenci Boha vyvracel. Avšak v jeho životě se něco přihodilo a dnes umí Boha vědou dokázat.
Jednoduše říká:

Doplňme do všech vědních oborů Jungovu psychologii nevědomí a kybernetiku, pak všechny obory spojme, aby se mohly doplňovat mezi sebou.

Naše vědomosti, naše mysl, nabude takového rozměru, že otázka existence boha bude bezpředmětná, ne-li zbytečná.
Existence Boha, bude samozřejmostí.

Smysl života

Obrátit se k hodnotám dobra a boha, má vždy smysl a nikdy na to není pozdě. Pokud tak učiníme, budeme schopni si odpustit. Jsme jen lidé a chyby děláme všichni. Chyby jsou příležitostí něco se naučit. Jsou to životní lekce, které je potřeba si osvojit. Nepoučit se z chyb, je velmi riskantní hazard, ne jen pro samotného člověka, ale pro celou společnost a civilizaci.

Osobnosti

Pro lepší pochopení toho co Vám chci říci, zde přikládám zvukové záznamy osobností, které hledají pravdu a smysl života a částečně je našli: Doc.Ing.Miloslav Král, CSc a Americký vědec Raymond Moody

Smysl života - spokojený život - víra v dobré činy - víra v boha


Hostem na rádiu Český rozhlas Praha - Raymond Moody, autor 11 knih, které mapují zkušenosti z blízkosti smrti a zažitků lidí po smrti klinické.

autor: Český rozhlas http://www.rozhlas.cz/praha


Hostem na rádiu Český rozhlas Pardubice - Doc.Ing. Miloslav Král, CSc. - ateistický vědec

autor: Český rozhlas http://www.rozhlas.cz/pardubice

Pokud se zde nezobrazí přehrávač a na stránkách Českého rozhlasu bude audiozáznam mimo provoz - stáhněte si MP3 audio , které také pak lze snadno přehrát.

Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články