Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Rakovina je neléčená zloba

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Přednášky

více na stránce ...
Časté otázky/Přednášky
---8.4.2011---

Ordinační hodiny

od 14.4.2011 přibude čtvrtek pro objednání se do Ordinace v Hotelu Kalač. Informace, jak se do ordinace dostat, jsou na stránce Kontakty
--- 29.3.2011 ---


Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty

DOKUMENT
Heavy Watergate / Válka o studenou fúzi

--- 3.3.2011 ---


DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---


AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---


DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"Rakovina je neléčená zloba

Když se strachy nepracujeme, narůstá v nás zloba.


Rakovina jsou stresy a strachy, které jsme si v sobě nashromáždili, většinou během desítek let ...


Zloba je Rakovina - Rakovina je neléčená zloba ...

Přicházíme na Svět z vlastní vůle a s přáním něco se naučit, něčemu porozumnět, získat zkušenost. To lze v našem duálním světě. Rodíme se s tímto vědomím, ovšem během prvních dvou let na to zapomínáme. Přijímáme své první programy, dle kterých soudíme, co je špatné a co dobré. Ovlivňují nás rodiče, škola, zaměstnání, přátelé ...

Jako děti se můžeme naučit nejvíce, protože jsme existenčně závislí na rodičích. Není tedy úniku a v tomto období si procházíme ty lekce, které bezpodmínečně potřebujeme ke svému duševnímu růstu. Rodiče si vybíráme sami, dle zkušeností, které nám mohou předat. Tam nahoře neexistuje dobro, ani zlo. Prostě nám jen chybí zkušenost a my si pro ni příjdeme. Mnohdy jsou to dle našeho vnímání špatné a bolestivé zkušenosti. V dospělosti je čas podívat se na toto období, na své dětství a pochopit, proč jsme si prožili právě toto. Je to pro nás důležité a pokud to pochopíme zjistíme, že naši rodiče nemněli na výběr, většinou se chovají k dětem tak, jak se jejich rodiče chovali k nim.

Pokud nám toto dojde dříve, než máme své děti, koloběh přerušíme. Je potřeba podívat se na rodiče jako na lidské bytosti, které se také učí ze svých chyb. Když tomu porozumíme, jsme schopni odpustit cokoli. Když jsme schopni odpustit cokoli, pochopili jsme smysl života - učit se a duševně růst.

Když jsme schopni odpustit cokoli, jsme zdraví. Lehká nemoc znamená vyrovnávání se se situací, vstřebání nových informací, či touhu po odpočinku. Je potřeba tělo poslouchat a odpočinout si. Dát si čas vše promyslet. Pokud lehčí nemoci přecházíme, tělo nám dává najevo svou nespokojenost silněji - v podobě těžších a komplikovanějších nemocí (většinou záněty). Když ani potom nereagujeme, přejde nemoc v chronickou, potom přijde chronický zánět a nakonec rakovina.

Rakovina jsou stresy a strachy, které jsme si v sobě nashromáždili, větinou během desítek let, se kterými nejsme ochotni pracovat. Když se strachy nepracujeme, narůstá v nás zloba . Zloba je rakovina.

Stresové situace k nám přicházejí také jako učitel. Máme z nich něco pochopit, naučit se. Pokud své problémy pochopíme, pojmenujeme a myšlenkově si je vyřešíme, uzdravíme se i z rakoviny. Nejtěžší na tom všem je začít jinak myslet. I strachům a stresům lze odpustit. Pokud budete odpouštět strachům, nebudou k Vám přicházet a ty, které máte v sobě ukryty, odejdou.

Je dobré začít se poslouchat. Z nás všech mluví naši rodiče a vzorce, které nám předali. Některé jsou dobré, jiné jsou zcela nepotřebné, jiné nebezpečné. Udržují nás ve strachu, či napětí. Mluvte pozitivně a začnete pozitivně i myslet. Tím se omezí příliv nových stresů na minimum. Vše si děláme sami a dokud budeme to, co se nám v životě děje svalovat na ostatní, nic jsme nepochopili a budeme stále běhat v kruhu.

Když přijmeme zodpovědnost za svůj život, můžeme si jej udělat dle svých představ. Jsme zodpovědni za své činy, myšlenky i slova. Spousta lidí je přesvědčena, že pokud myslí na pomstu, nikomu tím neubližuje. To je omyl, ubližuje tím sobě a hodně. Pomsta je zloba, zloba je rakovina. Kontrolujte své myšlenky a pokud postřehnete negativní, vyrušte ji pozitivní myšlenkou.

Na co myslíte, to se vám děje...

21.listopadu 2011
Jana Suchánková

Biotronika - Jana Suchánková - biotronikZóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články