Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Poznání sebe sama - vše je jen projekce mého Já

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Přednášky

více na stránce ...
Časté otázky/Přednášky
---8.4.2011---

Ordinační hodiny

od 14.4.2011 přibude čtvrtek pro objednání se do Ordinace v Hotelu Kalač. Informace, jak se do ordinace dostat, jsou na stránce Kontakty
--- 29.3.2011 ---


Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty

DOKUMENT
Heavy Watergate / Válka o studenou fúzi

--- 3.3.2011 ---


DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---


AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---


DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"Poznání sebe sama

Poznání sebe sama


Vše, co vidím, slyším, prostě vnímám, je jen projekce mého Já. Tak to funguje u každého z nás.


Jistě jste již zaregistrovali okamžiky, kdy jste měli na mysli nějakou otázku a někdo druhý Vám ji ve stejný okamžik položil. Jistě jste si všimli, že po napsání článku se v diskuzi objeví zrovna ty příspěvky, na které se vám vůbec nechce odpovídat, nebo na ně nechcete znát odpověď, nebo vás jen tyto otázky štvou.

Vypadá to podivně, ale je to pro nás samotné velmi přínosné a musím poděkovat, že to tak funguje. Díky tomuto jevu jsem schopen lépe se identifikovat a pochopit skryté problémy v mé duši. Lépe umím pochopit naši podstatu a jasněji vnímám rozdíly mezi účinky strachu a lásky.

Strach umí hezky komplikovat život a naopak láska jej umí učinit tak snadným a lehkým. Setrvávaní ve strachu mi připadá, jako nekonečné trestání se za problémy a věci, které si dokola tvořím ve své hlavě a přitom z toho obviňuji druhé. Když strach překonám, uleví se mi a začas mohu pokračovat bojovat s jiným, který ještě zůstal. Pak až časem překonám Ty nejbolestivější, uleví se mi natolik, že budu schopen konečně mít rád kohokoli, bez nějakých předsudků a strachu.

Pak zjistím, že jsem se naučil mít rád sebe a díky tomu mně mohou lidé vnímat jako dobrého člověka, se kterým si rádi popovídají a budou cítit stejně opojné uvolnění, jako já sám. Nebo si jen tak sedneme vedle sebe, nemusíme prohodit ani větu a budeme se cítit stejně dobře. Nemusíme se testovat otázkami, nemusíme být nedůvěřiví. Poznám-li se natolik, že budu schopen přemýšlet jen v duchu lásky, bez jakýchkoli pochyb či strachu, budou mě i obklopovat jen takto ladění lidé a životní situace.

Je to jednoduché, ale na první pohled složité. Je to uvolňující, ale na první pohled pěkná fuška a stres. Je to skutečný, zdravý, vyrovnaný život, ale na první pohled hezká a nereálná kravina. Je to vědecky podložené, ale na první pohled jen zbožné přání. Je to ve vší pokoře, ale na první pohled troufalé a drzé. Je to v souladu a v rovnováze, ale na první pohled pobuřující a revoluční. Je to osvobozující, ale na první pohled to vyžaduje disciplínu a změnu myšlení. Je to spravedlivé, ale na první pohled nefér.

Tento článek je pro mně, i když na první pohled je pro vás.článek: Poznání sebe sama
autor: Jana Suchánková, Petr Suchánek
datum: 04.04.2011

Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články