Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

PENÍZE - dobrý sluha, špatný pán / Duch doby - posun vpřed / Zeitgeist moving forward

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Přednášky

více na stránce ...
Časté otázky/Přednášky
---8.4.2011---

Ordinační hodiny

od 14.4.2011 přibude čtvrtek pro objednání se do Ordinace v Hotelu Kalač. Informace, jak se do ordinace dostat, jsou na stránce Kontakty
--- 29.3.2011 ---


Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty

DOKUMENT
Heavy Watergate / Válka o studenou fúzi

--- 3.3.2011 ---


DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---


AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---


DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"Peníze - dobrý sluha, špatný pán

dobrý sluha - špatný pán


Peníze jsou nástrojem velmi zastaralým, kterým hodnotíme, co je pro společnost užitečné a potřebné a co naopak nestojí za nic.


Myslíte si, že peníze ještě stále plní svou funkci dobře a nezastupitelně?

Dnes a denně, se setkávám s věcmi, kterým bych osobně nepřiřadil žádnou hodnotu. Asi to znáte, spousty cetek, zbytečných neužitečných přístrojů, dekoračních prvků, které si lze vyrobit ručně, kosmetika, chemie, různé diskutabilní služby – nejvíce pojištění a finanční poradenství, půjčky, vymítači dluhů a mnoho dalších věcí, které vůbec nepotřebujeme, ale jsou nám na očích, a reklamou jsou nám nasouvány do podvědomí, abychom dříve či později, chuť koupit dostali.

Například finanční služby vznikly, protože lze mít zisk i z finanční spekulace a především díky faktu, že peníze vůbec existují. No a dnes peníze již umí i práci tvořit, úžasné, ne?


Bezhotovostní platby měly být dalším stupněm ve vývoji peněz, ale nějak se nám to trochu přibrzdilo, proč?

Co kdyby lidi právě díky bezhotovostním platbám zjistili, že se jedná jen o imaginární přesuny nějakých čísel, někde na periferii našeho zájmu a vnímání a rozhodli by se peníze nepotřebovat ?

To by bylo zajímavé, a možná i klíčem k odstranění zbytečných věcí, plýtvání apod. Lidé by konečně drželi v rukou skutečné přiřazování hodnot skutečným, důležitým a potřebným věcem. Nepřiřazovali by hodnotu penězi, ale svým časem, duchem, emocemi, radostí atd.


Kdo tvoří hodnotu věcem a službám, dnes ?

Ekonomové, finančníci, banky a hoši z wallstreetu. Ptám se, jak může těchto pár vybranců vědět, co a jakou má pro lidi skutečnou hodnotu ? Obvzláště pak, když všichni víme, že jim především jde o zisk a mohou tak uměle vyvolávat hodnoty věcem, které by ji vůbec získat neměly. Dneska jsme svědky dění, nad kterým zůstává rozum stát.

Jak je možné, že různí manažeři, pojišťovací agenti, finanční spekulanti a podobní, jsou hodnoceni nejlépe v celém žebříčku trhu práce ?

Potřebné služby, jako učitelé, hasiči, policie, lékařství, věda a nejmarkantnější oblast, pomoc bližnímu v nouzi, v chudobě, postiženým a jiných, jsou někde na okraji žebříčku přiřazených peněžních hodnot. Nezřídka lidé v této oblasti pracují zadarmo, nebo dostávají jen minimum a nebo jsou odkázáni na dary neziskových organizací.

Jsem si jistý, že lidé přiřazují těmto aktivitám a věcem pro tuto práci, zcela jiné hodnoty, právě na prvních stupních žebříčku.

LCD, počítače a další elektronika, má díky ekonomice v programu výroby - naplánované zastarávání. Proč by měla elektronika být kvalitní vydržet spoustu let a být kompatabilní v čase? tzn. postavena tak, aby se dala v průběhu času bezproblémů upgradovat.

Ne, to není v zájmu růstové ekonomiky, musí se spotřebovávat a spotřeba musí růst. Ale všichni víme, že je to absolutní nesmysl, protože nic nemůže růst věčně a naše zdroje nejsou neomezené.

Proč se musí chovat prorůstově i zdravotnictví ? Prorůstové zdravotnictví znamená růst nemocných a růst spotřeby léků.


Jaké je řešení ?

Musí být zásadní a komplexní a bude nějakou dobu trvat, než se transformujeme do společnosti, která peníze potřebovat nebude. Jako první krok je třeba uvědomit si a přiřazovat hodnoty věcem a službám, které mají skutečnou hodnotu pro lidstvo.

Zbavit se touhy chtít vlastnit a pochopit, že vlastnit je pouze živná půda pro tvorbu peněz a že obklopení se věcmi a penězi, nám štěstí nepřinese.


Dokumentární film:

Jako silnou podporu tohoto tématu níže přikládám dokumentární film, který se tímto problémem zabývá podrobně a podporuje tuto myšlenku i z vědeckého hlediska. Ke konci filmu je řešení, které jsem zde, jen velmi stručně a obecně, popsal.článek: PENÍZE - dobrý sluha - špatný pán
autor: Jana Suchánková, Petr Suchánek
datum: 07.02.2011
Duch doby - posun vpřed

Zeitgeist Moving forward


Téma filmu: Peníze, peníze a zase peníze. Jak souvisí s naším zdravím ? Co je to skutečně ekonomika ? Jak ekonomika a peníze ovlivňují naše myšlení, duševní vývoj a morální hodnoty ? Existuje řešení pro lepší svět ?

Ano je zde jasný konkrétní a vědecky podložený návrh, jak situaci řešit.
(ke konci filmu)


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4Z9WVZddH9w">ZEITGEIST: MOVING FORWARD</a>

České titulky přepněte po spuštění videa, na ovládacím panelu se objeví ikonka CC

Doporučuji film vidět celý až do konce. (necelé 3 hodiny - 161 minut)


autor: TZMOfficialChannel        zdroj: http://www.youtube.comZóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články