Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Léčitelka Jana Suchánková. Biotronik a léčitelka Jana Suchánková

"Jako léčitelka jsem dobrá tak, jak mě vnímají mí pacienti, kterým jsem pomohla."Rakovina je neléčená zloba

více na stránce ...
Články/Rakovina je neléčená zloba
---04.6.2012---

Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty

DOKUMENT
Heavy Watergate / Válka o studenou fúzi

--- 3.3.2011 ---

DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---

AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---

DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

Léčitelka
Jana Suchánková
biotronik
"Jako léčitelka jsem dobrá tak, jak mě vnímají mí pacienti, kterým jsem pomohla."


Dobrá léčitelka
rychle pomůže s

bolest zad a kloubů
bolest břicha, slinivka, žlučník, játra
střevní a zažívací problémy
bolest hlavy, migrény


Léčitelka radí

crohnova (kronova) nemoc
bechtěrevova nemoc
meniérova nemoc
nádory
kožní nemoc - lupénka, ekzémy
alergie
nemoc psů a koček


Léčitelka umí
pomoci s

celková únava
vyčerpání
kolující bolest
problém otěhotnět
nespavost


Léčitelka Jana Suchánková

Léčitelka Jana Suchánková

"Jako léčitelka jsem dobrá tak, jak mě vnímají mí pacienti, kterým jsem pomohla."

Léčitelka Jana Suchánková

Léčitelka Jana Suchánková


Proč jsem vytvořila tuto stránku
Léčitelka Jana Suchánková ?

  • Tuto stránku jsem vytvořila na popud Vás pacientů, kteří mě chválíte a dáváte mi najevo své díky, či své pocity ze své úspěšné léčby, která je mou odměnou a darem. Tyto chvíle s Vámi,  mě znovu nabíjí a znovu posílají do ordinace, kde každý den znovu předávám energii a snažím se Vám dát pomoc, kterou u mne hledáte.

  • Bez Vás pacientů bych tu nebyla a tak dobře vím, že Vás potřebuji stejně, jako Vy mě. 

  • Ještě v nedávné době nebylo možné takto léčit a pro většinu lidí se jednalo o nesmyslné máchání rukama, které nemá žádný efekt.

  • Nyní jsou již výsledky nesporné a v mnoha případech snadno prokazatelné a tak se stále častěji setkávám i s pacienty, jež dostali doporučení ke mě přímo od lékařů, kteří již nemají další možnosti v klasické medicíně.

  • Dobrá léčitelka či dobrý léčitel se pozná podle toho, jaké má za sebou výsledky a jak jsou lidé s ním spokojeni. Také podle toho, zdali se lidé po jejich terapiích skutečně cítí lépe a jsou schopni samostaně a dlohoudobě se o sebe postarat, aniž by byli na léčiteli, či léčitelce závislí.

  • Pochopila jsem, že nepomáhám jen energeticky, nejedná se jen o předávání energie, předávám i kus duše, či jistý pohled, náhled do světa klidu pohody a lásky, kterého neubývá a tak se nevyčerpává. Je to životní styl léčitelky který žiji a ten Vám zprostředkovávám.

  • Předávání energie od léčitele či léčitelky samo o sobě nestačí, je potřeba předávat naději, pozitivum, štěstí, lásku a to vše smícháno v esenci zdravého vnímání a cítění, které mí pacienti často popisují při předávání energie.

  • Popisujete mi, jak se člověk při tom uklidní, uvolní a dostane se do stavu svého zdraví a jasné mysli. Najednou prožívá pocit, kdy je zcela zdráv a bez problémů.

  • Tento stav pak po nějakou dobu udržuje sám a když už se nedaří, opět se vrací za mnou. Intervaly návštěv se postupně prodlužují, až jednou si sám pacient zvolí, že již není třeba mne po delší dobu navštěvovat, protože svůj stav zdraví si již udržuje bez mé pomoci.

  • Dle mého názoru a zkušeností si dovolím tvrdit, že dobrý léčitel, či léčitelka se pozná podle toho, kolik svých pacientů dovedli k samostatnosti, aby již nebyli dále závislí na léčitelích.

Léčitelka Jana SuchánkováZÁHADY ŽIVOTA speciál

Léčitelka Jana Suchánková - rozhovor v časopise Záhady Života


Rozhovor s léčitelkou Janou Suchánkovou ve speciálním vydání časopisu ZÁHADY ŽIVOTA. V nadpisu je odkaz do náhledu celého časopisu. Najdete mě na stránkách 34-37. Do září 2013 byl v prodeji v novinových stáncích po celé ČR za 49,-Kč. Nyní si můžete celý časopis přečíst po zaregistrování a nabití peněženky v systému publero.com cena časopisu je stejná 49,-Kč


Léčitelka Jana Suchánková - rozhovor v časopise Záhady Života   Léčitelka Jana Suchánková - rozhovor v časopise Záhady Života   Léčitelka Jana Suchánková - rozhovor v časopise Záhady Života   Léčitelka Jana Suchánková - rozhovor v časopise Záhady Života Po rozkliknutí se stránka zvětší na čitelnou velikost


Energetické léčení

Od 1.8.2013 je spuštěn nový web www.energeticke-obrazky.cz, který doplňuje energetické léčení o nový rozměr. Energetické obrázky jsou malovány technikou automatická kresba a energie z nich vyzařuje permanentně. Obrázky rozvíjejí fantazii a pomáhají odbourat bloky na fyzické i psychické úrovni.

Každý člověk je jedinečný, proto jsou jedinečné i obrazy kreslené automatickou kresbou – je v nich obtisknuta duše autora. Jelikož pracuji s energiemi, jsou obsaženy také v mých obrázcích. Zaznamenávám tak matrici zdraví, síly a energie do tvarů a barev.


ENERGETICKÉ OBRÁZKY
LÉČIVÉ OBRÁZKY - OSOBNÍ OBRÁZKY
léčitelka Jana Suchánková Energetické obrázky - automatická kresba

Přírodní léčiva

Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Jana Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
VIPLOG database valid Český katalog stránek Katalog obchodů na internetu Katalog odkazů aaa-katalog.cz katalog odkazů Sportovnivozy.cz - inzerce nových i ojetých sportovních aut katalog stránek Začátek.cz Evropský katalog rdirectory.net SEO katalog Najdu net AddWebSite - zpětné odkazy Odkazovník
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články TOPlist