Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Jak může zásadně ovlivnit, naše mentální i tělesné zdraví, Strach ? Strach, nebo láska, zájem a porozumění ?

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Přednášky

více na stránce ...
Časté otázky/Přednášky
---8.4.2011---

Ordinační hodiny

od 14.4.2011 přibude čtvrtek pro objednání se do Ordinace v Hotelu Kalač. Informace, jak se do ordinace dostat, jsou na stránce Kontakty
--- 29.3.2011 ---


Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty

DOKUMENT
Heavy Watergate / Válka o studenou fúzi

--- 3.3.2011 ---


DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---


AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---


DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"Jak může ovlivnit zdraví strach ?

Strach, nebo Láska, zájem a porozumění ?


Jak může zásadně ovlivnit, naše mentální i tělesné zdraví, Strach ?

Jestli někdo říká, že strach nemá, lže. Náš dosavadní svět je založený na strachu, především však, jako prostředku pro manipulaci s lidmi.

Terorismus, globální oteplování, konec světa 2012, genové inženýrství, atomové zbraně, nanotechnologie, všudypřítomná chemie, ekonomické krize, přelidňování, nedostatek potravin, ekologické katastrofy, přírodní katastrofy, rychle se rozvíjející Čína, prasečí chřipky, výpovědi lékařů a spousty dalších, nejmenovaných fenoménů, které jsme mohli za poslední roky slyšet v médiích.

Věřte, že každému z nás se v nějaké míře tyto fenomény dostaly pod kůži a hluboko, nevědomě v nás udělají dost pro to, aby jsme se psychicky i fyzicky cí tili hůře a o to více byli ochotni předat řízení svých osudů do jiných rukou.

Jakoby nám nestačily naše soukromé a stálé problémy, se kterými bojuje a bude bojovat, každý dospělý a zodpovědný člověk. Strach o zdraví, zaměstnání, vzdělání pro děti, strach o dobré vztahy v rodině, strach o partnera a jeho lásku, strach ze smrti atd. Jsem velmi rád, že výše zmiňované fenomény, jsou v posledním období na ústupu a již nemají takový efekt, nicméně vyhráno není.

Boj se Strachem

Asi to každý zná, když si začnete konečně myslet, že jste svůj strach porazili a vyjeví se nová hrozba, která STRACH znovu přiživí a octnete se tam, kde jste již byli. Nevěšte hlavu, toto je jen soubor zkoušek, které nás budou provázet celým životem a stálé nové strachové stimuly, nás budou provázet a obklopovat do chvíle, kdy pochopíme podstatu bytí, života, myšlenky a smrti.

Je jen potřeba si je uvědomit a začít s nimi zacházet rozumně a racionálně a nebát se zbytečně. Není třeba podléhat STRACHU, nebo jeho různým, velmi sugestivním, podobám. Vykašleme se na něj a začněme být svobodnými bytostmi, které samy rozhodují o tom, co je opravdu v životě tíží a co je naopak jen vykonstruovaná podoba něčeho, co je třeba řešit a zabývat se tím.

V dnešním moderním světě, kde technologie mohou zasahovat do soukromí každého z nás, je velmi těžké rozlišovat, co je pro nás opravdu bytostně podstatné a co je jen umělá, vykonstruovaná touha jiných lidí, kteří ji šíří prostřednictvím různých médií, do světa.

Představte si, že žijete jako poustevník, trosečník na opuštěném ostrově a jedinnou Vaší potřebou je uhasit žízeň a konečně se najíst.

Myslím, že všechny problémy tohoto moderního světa, Vám budou připadat, jako malicherné vrávorání nad věcmi, které jsou absolutně mimo Vaše potřeby a jen se snaží uměle podporovat Vaše touhy po věcech, které jsou, tak či tak, mimo Váš dosah i život, nebo jen přiživují touhy sobectví a materialismu. Nemusíme ihned začít žít životy poustevníků a trosečníků na opuštěném ostrově, to ne. Stačí jen přemýšlet nad tím, co je opravdu pro nás a naše rodiny důležité a co ne.

Dovedete si představit, že některá média ztratí kontrolu nad tím, co si lidé myslí a co je jim každý den podsouváno ?

"Nepředstavitelná katastrofa." Reklama by ztratila jakýkoli význam.

Nikdo by se přece nedíval na televizi, kterou nikdo nesleduje, nikdo by tedy nekupoval věci, které se tam v nevhodný okamžik, při sledování filmu objeví. Nikdo by již neposlouchal, příběhy, které se dějí mimo naší působnost a jen v nás vyvolávají pocity frustrace. Moc dobře víme, že je ovlivnit nemůžeme. Můžeme se jen dívat a čekat, že to dobře dopadne. A mezi tím vším, nám ubíhá náš vlastní život, někde na periferii našeho zájmu, jako film, který zrovna sledujeme v televizi.

"Kašlu na to, vedu blbé řeči a jdu se raději podívat na něco zajímavějšího."

"Proč tady píšu něco, co si stejně nikdo nepřečte? Je to všem absolutně jedno. Všichni zrovna řeší nějaký příběh, nějakého jedince v televizi, ale co se děje teď a tady nikoho nezajímá."

"No jo no, asi to bude tím, že nejsme v televizi :-("

"Všemožných lidských osudů a příběhů se děje po světě tisíce, ale nás zrovna zajímá tento jeden, protože to sledují všichni. Co když se mě někdo zítra v práci zeptá, jestli jsem to viděl a všichni budou říkat, že to viděli taky? No to by byla hrůza, kdybych byl mimo."

- moc vtipně to nezní :-)

Přeji všem mnoho úspěchů a hlavně nebojácnou a zdravou mysl :-)

Lidičky milí, roztomilí, kašlete na většinu, udělejte si život podle sebe. Zbavte se strachu a obav z života, někteří se tak zbavíte i Vašich zdravotních problémů.


článek: Strach, nebo Láska, zájem a porozumění ?
autor: Jana Suchánková, Petr Suchánek
datum: 28.01.2011Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články