Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

GNM - Germánská Nová Medicína, většina nemocí je psychosomatická.

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Přednášky

více na stránce ...
Časté otázky/Přednášky
---8.4.2011---

Ordinační hodiny

od 14.4.2011 přibude čtvrtek pro objednání se do Ordinace v Hotelu Kalač. Informace, jak se do ordinace dostat, jsou na stránce Kontakty
--- 29.3.2011 ---


Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty

DOKUMENT
Heavy Watergate / Válka o studenou fúzi

--- 3.3.2011 ---


DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---


AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---


DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"GNM - Germánská Nová Medicína

Většina nemocí je psychosomatická


GNM – Germánská Nová Medicína

– léčitel nemusí být až poslední možnost, existuje medicínská alternativa

Jak funguje GNM ?

Jejím výzkumem bylo zjištěno, že člověk ovlivňuje své zdraví psychikou, téměř stoprocentně a lze tedy jakoukoli nemoc vyléčit odblokováním psychických bloků, traumat, stresů apod. Zákon akce a reakce, který dobře známe z fyziky, můžeme použít jako vzdálený příklad. Pokud negativně zareaguje naše psychika, automaticky negativně zareaguje i naše tělo.

Následně nastává proces znovu obnovy rovnováhy, na kterém pracuje, imunita, regenerace a naše psychika - chuť, vyrovnat se s negativním vlivem, který jsme prožili. Nevyrovná-li se psychika s prožitkem, bude i nadále reagovat negativně a tělo negativní reakce zkopíruje. Tělo vždy kopíruje reakci psychiky.

Poškození na psychice i tělu, které vznikali jejími negativními reakcemi, se pak mohou projevit, jako nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém. Nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém je samovyrovnávací proces, kdy se tělo i psychika snaží vše napravit, regenerovat a obnovit pořádek a rovnováhu v těle. Obnovení rovnováhy vždy vyžaduje určitý čas a těžko se dá urychlit.

V době, kdy probíhají negativní reakce na psychice a v těle, žádnou nemoc, nebo bolest nepociťujeme. Změny se dějí uvnitř, bez projevu navenek a až nakumulováním negativních reakcí v těle se projeví změny, které začneme pociťovat.

Klíčem k rychlému uzdravení je, chtít se s novým, nebo negativním prožitkem, traumatem, či stresem urychleně vyrovnat, aby napáchal co nejmenší škody a tělo se mohlo opět vrátit do rovnováhy.


Proč se již lidé nezačali uzdravovat ve větším měřítku?

Jako ukázkový příklad uvedu rakovinu. Velmi málo lidí věří, že by jejich vlastní psychika, mohla ovlivnit takovou nemoc, jako je " rakovina ". Vždyť je to " nevyléčitelná nemoc ? ", na kterou téměř každý " musí zemřít ? ".

Je to strašák, který již funguje, jako jakési perpetum mobile, které stačí, jen sem tam mezi lidmi, trochu přiživit.

Některým skupinám lidí toto náramě vyhovuje a moc dobře ví, že pro vyléčení podobné nemoci, je člověk ochoten dát, téměř vše.

Proč by někdo úmyslně lidi strašil smrtí ?

- odpovím otázkou: A proč by někdo úmyslně shazoval jiné medicínské alternativy léčby rakoviny, které mají prokazatelné a ohromující výsledky?

Jde totiž o to, co léčení rakoviny pomocí alternativy přinese ostatním těm, kteří nemocní nejsou. Nebyly by potřeba žádné léky či jiné přípravky, které se musí vyrábět. Také by nepěkně vypadali všichni Ti, kteří doposud podporovali klasickou onkologickou léčbu, která nyní právě díky GNM vypadá, jako "úmyslné chemické vraždění lidí". Samozřejmě to vyvolává zásadní otázky a jistě by to bylo veřejností vnímáno velmi bouřlivě.

Proč by na to měli doplácet druzí, především Ti nemocní ?

Podobným příkladem je i velmi podivný, spíše otřesný, příběh vědce Dr. Ryke Geerd Hamera, který objevil a pojmenoval GNM - Germánskou Novou Medicínu, kterou aplikoval a zkoumal na rakovině. Musí se skrývat za svůj objev před uvězněním a až v posledních letech došlo k soudnímu nařízení, prověřit jeho výzkum.


Kdo jiný nám pomůže regenerovat tělo?

Kdo jiný může vyřešit naši vlastní nemoc, bolest, či jiný zdravotní problém, který je jen přirozeným důsledkem vyrovnáváním se s novými výzvami, úkoly a zážitky v našich životech?

Sami jsme si nemoc způsobili a sami se jí můžeme zbavit. Začneme-li konečně naslouchat tělu a psychice, pak jsme k uzdravení blízko.

Pokud se s tím nemůžeme ztotožnit, či uvěřit a vyrovnat a budeme se jen dívat, na koho bychom to mohli svést, pak se nemoci nikdy nezbavíme.

Je fakt, že existují ještě jiné alternativy, jako Biotronika, prostřednictví které lze, rovnováhu energií obnovit rychleji, ale na druhou stranu všichni, kdo ji znají ví, že také musí dobrého biotronika navštěvovat opakovaně, dokud nenalezneme vlastní způsob, jak si rovnováhu udržet sami.


GNM - Germánská Nová Medicína - odkazy další informacečlánek: Většina nemocí je psychosomatická
autor: Jana Suchánková, Petr Suchánek
datum: 21.01.2011Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články