Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Cesta je mým cílem. Biotronika | Jana Suchánková - biotronik

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---Videa, dokumenty


DOKUMENT
Duch doby - Posun vpřed

--- 6.2.2011 ---


AUDIO osobností
Doc.Ing.Miroslav Král,CSc a Raymond Moody

--- 20.1.2011 ---


DOKUMENT - Léčba rakoviny zevnitř

--- 16.1.2011 ---


VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"Cesta je mým cílem

Cesta je mým cílem


Biotronika po pěti letech praxe

Před pěti lety, kdy jsi mně biotronika našla, jsem byla fascinována tím, že se lidské tělo dokáže dostat i z vážné nemoci samo,  jen mu k tomu stačí energetický impulz. Byla jsem ohromena a v úžasu. Vše vypadalo jednoduše, ale s léty praxe vidím, že to až tak snadné není.

Zjistila jsem, že ne každý mně navštíví, ne každý se uzdraví po několika sezeních. Ti, kteří to dokázali, jsou mou inspirací. Dávají mi sílu znovu a znovu podporovat ty, kterým samoléčba nejde tak rychle.

Do světa alternativní medicíny jsem byla vhozena jako neplavec do moře. Rozkoukávala jsem se a nasávala informace. Záhy jsem zjistila, že většina z těchto informací je nejasná, mnohovýznamná a dokonce protichůdná. Rozhodla jsem se nepapouškovat trendy a prosila jsem Vesmír o vedení.


Výsledky přináší individuální přístup a naslouchání lidem

Jako odpověď na mou prosbu mi přišlo toto: Pokud někdo cokoli odsuzuje, svědčí to o jeho blocích a nevyřešených traumatech. Všichni lidé, zabývající se lékařstvím, léčitelstvím, terapiemi a dalšími alternativními směry, chtějí lidem pomáhat. Všichni mají dobrý úmysl, jen většina z nich nedokáže respektovat a vnímat jedince, jeho potřeby a postoje. Snaží se najít jediný postup, či lék. Proto je důležité zjistit, jaké má daný člověk preference, co mu opravdu pomůže se vyléčit. Není vhodné upínat se na jediný léčebný postup.

Proto každý lékař, který odsuzuje alternativu, nedokáže lidem účinně pomoci. Proto každý bylinkář, homeopatik, biotronik či léčitel, který odsuzuje medicínu, nedokáže lidem účinně pomoci.

Lidé jsou různí, proto je tolik metod, jak jim pomoci. Člověk jen musí umět rozpoznat, co je pro něj vhodné. Stačí naslouchat sám sobě a ne okolí. Nepodléhat tlaku rodiny, přátel a známých a stále si jít za svým. Pokud máte každý den jiný názor, znamená to, že pouze zrcadlíte své okolí. Zkuste zůstat denně dvě hodiny o samotě, nejlépe v přírodě a zjistíte, kdo jste a jaký léčebný postup pomůže právě Vám.


Jasné vedení a nové možnosti

Díky tomuto poznání a otevření se možnostem a díky odložení předsudků má mysl dostala křídla a byla mi dána nová možnost – přímé napojení na duchovní bytosti. Mohu s nimi navázat kontakt, odpovídají na mé otázky a občas mám vhledy, při kterých mohou ony bytosti promlouvat přímo skrz mně. Jsem vděčná za tuto novou možnost a budu ji využívat pro dobro své i svého okolí i pro lidi, kteří za mnou přijdou.

Před pěti lety jsem nastoupila na novou, neznámou cestu a jsem vděčná a užívám si každý krok. Nehledím na cíl – ten se totiž každým krokem posouvá. Cesta je mým cílem a tím, z čeho mám radost.


Cesta je mým cílem

Cesta je mým cílem | Biotronika Jana Suchánková biotronik

článek: Cesta je mým cílem
autor: Jana Suchánková
datum: 23.06.2014Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

klik

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články