Energy Healing - eshop - Energetické obrázky, léčivé obrázky online prodej

Biotronika - působení energie na člověka, stav bytí a mysli

"Pomůžu Vám"
Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný zdravotní problém"Přednášky

více na stránce ...
Časté otázky/Přednášky
---8.4.2011---

Provozní doba

od 14.4.2011 přibude čtvrtek pro objednání se do Kancelář. Informace, jak se do kanceláře dostat, jsou na stránce Kontakty
--- 29.3.2011 ---


Biotronika
Biotronik

Stránka Biotronika, pohled na energii, tělo, mysl a bytí. "Vnímám tělo, vnímám svět."
--- 15.12.2010 ---


Vývoj nemoci

Stránka Vyléčené nemoci vývoj a průběh nemocí. Jako příklad je uvedena Cukrovka, Nádor a metastázy a GNM
--- 15.12.2010 ---VÍTÁM VÁS - VĚŘÍM, ŽE JSTE TYTO STRÁNKY NAŠLI Z URČITÉHO DŮVODU

"Pomohu překonat nemoc, bolest, nebo jiný problém"Biotronika - stav bytí a mysli


Biotronika - působení energie na člověka - stav bytí a mysli.

Biotronika Jana Suchánková biotronik

Vědecká, Biotronika

"Biotronika je působení vitálními silami na pacienta u chorob vzniklých na podkladě bioenergetické nedostatečnosti. Filozofii oboru předložil Josef Zezulka, který také učinil jeden z nejvýznamnějších objevů tohoto století, objev Biotronického způsobu léčby nádorového procesu a imunitního systému. Biotronika je samosatným oborem, který má svá přesná pravidla a zákonitosti. Nemá žádné vedlejší účinky, ošetřuje komplexně celý organizmus, orgán či skupinu buněk. Biotronika pracuje vždy nezištně. (Kdo z lékařů i pacientů by mohl odolat!)"

Intuitivní, Biotronika

- snaha o můj výklad
 • Velmi si vážím pana Zezulky, za jeho práci. S jeho definicí Biotroniky plně souhlasím. Sama bych ji lépe definovat neuměla.
 • O Biotronice z mého pohledu, mnoho naznačuji již na stránkách, Samoléčení, Posílání energie a Vyléčené nemoci.

 • Vnímám ji trochu odlišně. Vnímám ji, jako něco, co by se nemělo zkoumat, či řešit a uznávat. Jen jednoduše příjímat, rozvíjet, předávat a naučit s ní lidi zacházet.
 • Dle mého názoru je Biotronika slovo, které označuje schopnost vnímat mimosmyslově vesmírnou (životní) energii a zároveň schopnost s ní cíleně zacházet. V mém případě to znamená pomáhat s uzdravováním nemocných lidí.

Stav bytí a mysli

 • Důležitým prvkem při používání Biotroniky je stav mysli a stav bytí.
 • Např: Je-li člověk velmi materiálně zaměřený a kompletně vtažen do materiální, viditelné, hmatatelné, slyšitelné roviny bytí, pak ve většině případů, není schopen v jeho stavu mysli zaznamenat, nebo přecházet do roviny bytí, ze které vychází Biotronika.
 • Jednodušeji: nemůže s energií (Biotronikou) zacházet, protože tok energie není schopen vnímat, bez cizí pomoci.
 • Rovinu bytí Biotroniky, bych popsala asi takto: Stav mysli, kde nehrají roli smysly. ( duševní, mimosmyslová, intuitivní, meditační, mimočasová, telepatická a telekinetická ).
 • Téměř u všech pacientů, dochází k velmi výrazným zlepšením zdravotního stavu, ne jen díky energii, ale hlavně proto, že jsou schopni ji příjímat, nebo v ní věří.

Vyhýbám se, léčení vážných psychických poruch.

 • Může se stát, že energie, ještě více špatnou psychiku rozdráždí.. Tuto radu mi předal otec (Jiří Vojáček)

Je velice zajímavé sledovat zvířata

 • Chovají se podobně, jako děti. Když je něco trápí, nebo jsou již staří, přicházejí se mazlit. Někdy otírat o nohy, nebo jim stačí ležet u nohou.
 • Časem jsem si všimla, jak zvířata jsou schopna vyhledat si fotografii nabitou energií i když je schovaná pod dekou, či polštářem. Pochopila jsem, že zvířata i malé děti jsou schopny enrgii vnímat jinak. Není pro ně problém vnímat ji i na skrytých místech, což je jasný důkaz o jejich mimosmyslovém vnímání.

Biotronika a působení energií na dálku

  Jak funguje posílání energie na dálku bez fotografie ?

  Nyní se dostáváme ke konkrétním způsobům předávání energie. Technika posílání energie na dálku bez fotografie.

  V podstatě to znamená soustředění se na člověka s kterým jsem navázala "sluchový kontakt" (telefonicky, skype), či přes jeho fotografii "vizuální kontakt" (fotografie, skype, video). Podmínkou tedy je navázat přímý vizuální či sluchový kontakt s člověkem, abych se na něj naladila a mohla s ním pracovat.

  Pak se v určitých domluvených intervalech na sebe navzájem soustředíme a díky předchozímu naladění začnu ve svém stavu, kde neexistuje ani čas ani prostor, vnímat daného člověka, jako by stál hned vedle mě a já na něj působím, jako bychom byli právě oba v ordinaci osobně, ovšem díky změněnému stavu vědomí.


  Jak funguje posílání energie přes fotografii ?

  Energii lze vkládat do různých předmětů, v podstatě do čehokoliv a nějakou dobu, než vyprchá, přetrvává a z věci vyzařuje. Fotografie je ideální v tom, že se na mě člověk, při dívání na fotografii, nalaďuje a přijímá tak energii efiktivněji bez blokací.

  Energii do fotografií vkládám také ve změněném stavu vědomí, ovšem jak jsem již psala několikrát výše, je tomu tak vždy, když chci vědomě pracovat s vesmírnou (životní) energií. Energie ve fotografii přetrvává většinou měsíc, ovšem může se to měnit podle závažnosti onemocnění a četnosti sledování fotografie. Zkušení pacienti již rozpoznají sami, že fotografie již nevyzařuje energii.

  Fotografie je účinná i u malých dětí, u lidí v bezvědomí a samozřejmě i u zvířat. I když není fotografie na viditelném místě, vždy si ji zvířata najdou, když ji potřebují, a zůstanou ležet v její bezprotřední blízkosti.


  Jak funguje předávání energie přes obrázky ?

  Vyzařování energie z léčivých obrázků, energetických obrázků funguje velmi odlišně od předchozích technik.

  Jedná se o otevření dimenzionální brány díky malovanému ornamentu či vzoru. Tvary na obrázcích jsou vždy náhodné a originální. Dopředu nikdy přesně nevím, co vlastně namaluji. Jen čekám až z toho něco vzejde a ruka běhá po papíře.

  Jak energie z obrázku vyzařuje ?

  Díky jedinečnému ornamentu, který je malován přímo ve stavu mimo prostor a čas (automatická kresba - stav v hladině alfa) je tento ornament původu z této, či těchto jiných různých dimenzí.

  Tento tvar, či ornament je klíč k energetické bráně a tak delší soustředěný pohled na takový obrázek umožní jednoduchý přístup k energii bez mé další pomoci. Člověk tak má potencionální přístup k universální energii kdykoli i když má zrovna těžší období a neumí ji přijímat sám bez pomoci.

Zóna.cz

Citysearch.cz

Zdravnet.cz

ZDROJ.cz - katalog odkazů

Seznam českých a slovenských internetových stránek

Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek

Príma internet

Pagerank změřil www.CZIN.eu
   Biotronik Suchánková                                                       

Hodnocení terapie - posílání energie - na serveru www.znamylekar.cz

otec  Jiří Vojáček   (zemřel 11.4.2010)     

   SEO Rozcestník   Evropský katalog

Biotronik Jana Suchánková  CZIN.eu

   Toplink - katalog odkazů  

Created by: suchanekp@upcmail.cz

sprehledem.cz Alfa Elchron celostnimedicina.czcelostnimedicina.cz Celostní medicína www.uvodnik.cz Katalog web stránek Webatlas.cz Rink.cz Add to Google JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika ONCZ.NET Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Biotronik - Jana Suchánková / Biotronika | Blog - Nové myšlení, nový svět, Blog - Radost ze života | Energetické obrázky, automatická kresba - Jana Suchánková, biotronik | TALAFA nábytek Nový Jičín - výroba nábytku | E-shop - Energetické obrázky - Léčivé obrázky

 Krátce.info - PR články